Nasz serwis wykorzystuje informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej »
Strona główna    O Kancelarii    Kredyty frankowe Zakładanie spółek    Obsługa prawna firm       Windykacja    Współpraca Kontakt

Program Premium
czy doceniamy ponowny wybór naszej Kancelarii ?

Klienci, którzy ponownie powierzą nam swoją sprawę mogą liczyć na szczególne przywileje.

Przede wszystkim w zakresie wysokości wynagrodzenia naszej Kancelarii, które ulega znacznemu obniżeniu.

Dodatkową korzyścią są nieodpłatne porady prawne z zakresu prawa cywilnego, karnego, pracy, gospodarczego etc., które udzielane są przez naszych pełnomocników - adwokatów i radców prawnych.

Pomoc prawna w sprawach odszkodowawczych i z całego zakresu dziedzin prawa świadczona jest na szczególnie korzystnych warunkach.

Windykacja

Oferujemy Państwu pełną windykację wierzytelności »

W celu zagwarantowania Państwu profesjonalnej i wszechstronnej obsługi przy prowadzeniu spraw windykacyjnych wykorzystywany jest specjalistyczny program do Internetowego Monitoringu Spraw, który daje:
 • możliwość bieżącej kontroli aktualnego stanu toczącego się postępowania windykacyjnego i egzekucyjnego w Internecie,
 • możliwość bieżącego kwalifikowania spraw do kategorii stanowiących koszty uzyskania przychodów
 • bieżący i stały kontakt z Biurem Windykacji poprzez indywidualne konto użytkownika, e-mail lub telefoniczny.
Lexcon - odszkodowania powypadkowe, dochodzenie odszkodowań, odszkodowanie, wypadek, odszkodowania Opole, Wrocław, Wałbrzych .

Usługi Prawne - ofertaKlienci indywidualni «   Kancelaria Lexcon Sp. z. o.o.


ul. Wiosenna 1
53-017 Wrocław

Infolinia: 0 801 01 33 01

Tel.: (+48) 71 735 93 21

Zapraszamy:  Poniedziałek - Piątek  w godz. 9-17


email: kancelaria@lexcon.pl
   » Firmy i instytucje
System monitoringu spraw


Login:
Hasło:

Opinie klientów

 • Świetny kontakt ,wysokie kompetencje ,duże zaangażowanie w prowadzoną sprawę . Miałem kilku prawników wcześniej opiekujących się moją firmą, aczkolwiek oceniam ich od miernych do dość dobrych za to Kancelaria Lexcon przebija wszystkich swoją jakością, podejściem i terminowością. Kompleksowa obsługa w wielu dziedzinach bardzo ułatwiła mi współpracę i czas rozwiązywania poszczególnych spraw. Z pewnością będę systematycznie korzystać z jej usług. Polecam wszystkim

  Mieczysław S.
  Dyrektor Zarządu Spółki Handlowej Wrocław


 • Kancelaria Lexcon jest firmą bardzo kompetentną i rzetelną. Doprowadziła moją sprawę do korzystnego dla mnie rozwiązania. Gorąco wszystkim polecam.
  Krzysztof W.
  Prywatna działalność gospodarcza


 • Pani Mecenas zajmowała się sprawą dotyczącą mojego mieszkania. Wykazała się bardzo dużą dokładnością i sumiennością w analizie obszernych i leciwych dokumentów - dzięki czemu udało się pomyślnie zakończyć proces. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i dlatego z czystym sumieniem polecam Kancelarię Lexcon do rozwiązywania problemów prawnych. Ceny przystępne dla klientów, bardzo duży procent wygranych spraw.
  Ireneusz A.
  Osoba prywatna
Strona główna | Oferta dla klientów indywidualnych | Oferta dla firm i instytucji | Kontakt

© 2010-2018 Lexcon Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.