Nasz serwis wykorzystuje informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej »
Strona główna    O Kancelarii    Kredyty frankowe Zakładanie spółek    Obsługa prawna firm       Windykacja    Współpraca Kontakt

Komfortowa Komunikacja - czy mogę nie wychodzić z domu aby zlecić prowadzenie sprawy?

Prowadzimy sprawy z terenu całego kraju i najodleglejszych województw. W każdym miejscu w kraju komunikacja jest bardzo prosta. Poza możliwością umówienia się z Naszym przedstawicielem, kontaktujemy się z Państwem poprzez pocztę kurierską, która doręcza i odbiera dokumentację (umowę i najważniejsze dokumenty) prosto z Państwa domu bez dodatkowych kosztów w ramach wynagrodzenia Kancelarii. W pozostałym zakresie wymieniamy dokumentację korespondencyjnie, mailem, faksem, lub bezpośrednio w Kancelarii i siedzibach przedstawicieli.

Każdy z Naszych Klientów może poprzez Internetowy System Monitoringu Spraw w każdej chwili sprawdzić w Internecie, na indywidualnie prowadzonym koncie (po otrzymaniu hasła i loginu), na jakim etapie jest sprawa i jakie czynności zostały w niej wykonane.

Poniżej przestawiamy przykładowe etapy prowadzenia sprawy przez nasze biuro.W konsekwencji nie wychodząc z domu możecie Państwo zlecić prowadzenie sprawy, przesłać niezbędną dokumentację i śledzić przebieg postępowania odszkodowawczego w Internecie. Przed podpisaniem umowy i pełnomocnictwa z przyjemnością prześlemy Państwu wzory tych dokumentów aby można się było z nimi zapoznać bez pośpiechu w domu.


Klienci indywidualni «   Kancelaria Lexcon Sp. z. o.o.


ul. Wiosenna 1
53-017 Wrocław

Infolinia: 0 801 01 33 01

Tel.: (+48) 71 735 93 21

Zapraszamy:  Poniedziałek - Piątek  w godz. 9-17


email: kancelaria@lexcon.pl
   » Firmy i instytucje
System monitoringu spraw


Login:
Hasło:

Opinie klientów

 • Świetny kontakt ,wysokie kompetencje ,duże zaangażowanie w prowadzoną sprawę . Miałem kilku prawników wcześniej opiekujących się moją firmą, aczkolwiek oceniam ich od miernych do dość dobrych za to Kancelaria Lexcon przebija wszystkich swoją jakością, podejściem i terminowością. Kompleksowa obsługa w wielu dziedzinach bardzo ułatwiła mi współpracę i czas rozwiązywania poszczególnych spraw. Z pewnością będę systematycznie korzystać z jej usług. Polecam wszystkim

  Mieczysław S.
  Dyrektor Zarządu Spółki Handlowej Wrocław


 • Kancelaria Lexcon jest firmą bardzo kompetentną i rzetelną. Doprowadziła moją sprawę do korzystnego dla mnie rozwiązania. Gorąco wszystkim polecam.
  Krzysztof W.
  Prywatna działalność gospodarcza


 • Pani Mecenas zajmowała się sprawą dotyczącą mojego mieszkania. Wykazała się bardzo dużą dokładnością i sumiennością w analizie obszernych i leciwych dokumentów - dzięki czemu udało się pomyślnie zakończyć proces. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i dlatego z czystym sumieniem polecam Kancelarię Lexcon do rozwiązywania problemów prawnych. Ceny przystępne dla klientów, bardzo duży procent wygranych spraw.
  Ireneusz A.
  Osoba prywatna
Strona główna | Oferta dla klientów indywidualnych | Oferta dla firm i instytucji | Kontakt

© 2010-2018 Lexcon Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.