Nasz serwis wykorzystuje informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej »
Strona główna    O Kancelarii    Kredyty frankowe Zakładanie spółek    Obsługa prawna firm       Windykacja    Współpraca Kontakt

Współpraca

 • Przedstawiciel handlowy

  Chcesz dołączyć do grona naszych współpracowników, których zadaniem jest przedstawianie oferty Kancelarii potencjalnym klientom?

  Zapewniamy wsparcie merytoryczne radców prawnych i adwokatów, niezbędne szkolenie, pomoc marketingową i atrakcyjne wynagrodzenie. Obszarem działania jest obszar Polski, jak również wybrane kraje EU.

  Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:
  (+48) 665 622 888 lub mail: wspolpraca@lexcon.pl

 • Chcę założyć oddział/przedstawicielstwo

  Zapraszamy do współpracy osoby chcące utworzyć w swoim mieście oddział Naszej Kancelarii. Jest to współpraca w najszerszym zakresie. Prowadzona placówka stanowi wówczas część Lexon sp. z o.o.
  Możliwa jest również współpraca w formie przedstawicielstwa. Może być to wówczas dodatkowa działalność obok już prowadzonej. Przy tej formie współpracy działa się pod firmą Lexon sp. z o.o. lecz na własny rachunek. Obszarem działania jest obszar Polski, jak również dla oferty oddziałów wybrane Państwa UE.

  Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:
  (+48) 665 622 888 lub mail: wspolpraca@lexcon.pl

 • Kariera prawnicza

  Poszukujemy w całej Polsce w większych miastach do współpracy adwokatów, radców prawnych, aplikantów radcowskich i adwokackich, a także prawników. Zainteresowanych prosimy o przesłanie informacji o praktyce prawniczej, siedzibie lub CV wraz z listem motywacyjnym. Oferujemy pracę w młodym, dynamicznym zespole, możliwość rozwoju i atrakcyjne wynagrodzenie.
  To praca, w której każdy dzień jest inny!
  Zapraszamy również młodych ambitnych absolwentów i studentów starszych lat kierunków prawa, administracji i ekonomii do ciekawej, pełnej wyzwań pracy, dającej duże możliwości rozwoju.

  Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:
  (+48) 665 622 888 lub mail: prawnik@lexcon.plKlienci indywidualni «   Kancelaria Lexcon Sp. z. o.o.


ul. Wiosenna 1
53-017 Wrocław

Infolinia: 0 801 01 33 01

Tel.: (+48) 71 735 93 21

Zapraszamy:  Poniedziałek - Piątek  w godz. 9-17


email: kancelaria@lexcon.pl
   » Firmy i instytucje
System monitoringu spraw


Login:
Hasło:

Opinie klientów

 • Świetny kontakt ,wysokie kompetencje ,duże zaangażowanie w prowadzoną sprawę . Miałem kilku prawników wcześniej opiekujących się moją firmą, aczkolwiek oceniam ich od miernych do dość dobrych za to Kancelaria Lexcon przebija wszystkich swoją jakością, podejściem i terminowością. Kompleksowa obsługa w wielu dziedzinach bardzo ułatwiła mi współpracę i czas rozwiązywania poszczególnych spraw. Z pewnością będę systematycznie korzystać z jej usług. Polecam wszystkim

  Mieczysław S.
  Dyrektor Zarządu Spółki Handlowej Wrocław


 • Kancelaria Lexcon jest firmą bardzo kompetentną i rzetelną. Doprowadziła moją sprawę do korzystnego dla mnie rozwiązania. Gorąco wszystkim polecam.
  Krzysztof W.
  Prywatna działalność gospodarcza


 • Pani Mecenas zajmowała się sprawą dotyczącą mojego mieszkania. Wykazała się bardzo dużą dokładnością i sumiennością w analizie obszernych i leciwych dokumentów - dzięki czemu udało się pomyślnie zakończyć proces. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i dlatego z czystym sumieniem polecam Kancelarię Lexcon do rozwiązywania problemów prawnych. Ceny przystępne dla klientów, bardzo duży procent wygranych spraw.
  Ireneusz A.
  Osoba prywatna
Strona główna | Oferta dla klientów indywidualnych | Oferta dla firm i instytucji | Kontakt

© 2010-2018 Lexcon Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.