Nasz serwis wykorzystuje informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej »
Strona główna    O Kancelarii    Kredyty frankowe Zakładanie spółek    Obsługa prawna firm       Windykacja    Współpraca Kontakt

O kancelarii Lexcon Sp. z o.o.

Korzystając z doświadczonej kadry prawników we Wrocławiu jak również licznych kancelarii prawnych współpracujących na terenie całego kraju kieruje szeroką ofertę do przedsiębiorców - począwszy od pomocy przy tworzeniu przedsiębiorstw (w szczególności spółek prawa handlowego) do kompleksowej obsługi prawnej, windykacji, a także obsługi floty pojazdów.

Kancelaria Prawna Lexcon we Wrocławiu została wydzielona z pracowników Kancelarii Radców Prawnych, obecnie działającej jako sp. partnerska. Lexon działa jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnościa, zatrudnia prawników, tj. adwokatów, radców prawnych, aplikantów radcowskich, adwokackich i sądowych oraz ściśle współpracujemy z kancelariami prawnymi na terenie całego kraju oraz za granicą.

Cały swój potencjał i doświadczenie oddajemy do Państwa dyspozycji w celu tworzenia i rozwoju Państwa przedsiębiorstw na niezwykle korzystnych warunkach. więcej ... »

radca prawny, kancelaria prawna, prawnik, odzyskiwanie odszkodowań, zakładanie spółki, adwokaci, wypadek przy pracy, obsługa prawna, usługi Prawne

Windykacja

Oferujemy Państwu pełną windykację wierzytelności »

W celu zagwarantowania Państwu profesjonalnej i wszechstronnej obsługi przy prowadzeniu spraw windykacyjnych wykorzystywany jest specjalistyczny program do Internetowego Monitoringu Spraw, który daje:
 • możliwość bieżącej kontroli aktualnego stanu toczącego się postępowania windykacyjnego i egzekucyjnego w Internecie,
 • możliwość bieżącego kwalifikowania spraw do kategorii stanowiących koszty uzyskania przychodów
 • bieżący i stały kontakt z Biurem Windykacji poprzez indywidualne konto użytkownika, e-mail lub telefoniczny.

Usługi Prawne - ofertaKlienci indywidualni «   Kancelaria Lexcon Sp. z. o.o.


ul. Wiosenna 1
53-017 Wrocław

Infolinia: 0 801 01 33 01

Tel.: (+48) 71 735 93 21

Zapraszamy:  Poniedziałek - Piątek  w godz. 9-17


email: kancelaria@lexcon.pl
   » Firmy i instytucje
System monitoringu spraw


Login:
Hasło:

Opinie klientów

 • Świetny kontakt ,wysokie kompetencje ,duże zaangażowanie w prowadzoną sprawę . Miałem kilku prawników wcześniej opiekujących się moją firmą, aczkolwiek oceniam ich od miernych do dość dobrych za to Kancelaria Lexcon przebija wszystkich swoją jakością, podejściem i terminowością. Kompleksowa obsługa w wielu dziedzinach bardzo ułatwiła mi współpracę i czas rozwiązywania poszczególnych spraw. Z pewnością będę systematycznie korzystać z jej usług. Polecam wszystkim

  Mieczysław S.
  Dyrektor Zarządu Spółki Handlowej Wrocław


 • Kancelaria Lexcon jest firmą bardzo kompetentną i rzetelną. Doprowadziła moją sprawę do korzystnego dla mnie rozwiązania. Gorąco wszystkim polecam.
  Krzysztof W.
  Prywatna działalność gospodarcza


 • Pani Mecenas zajmowała się sprawą dotyczącą mojego mieszkania. Wykazała się bardzo dużą dokładnością i sumiennością w analizie obszernych i leciwych dokumentów - dzięki czemu udało się pomyślnie zakończyć proces. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i dlatego z czystym sumieniem polecam Kancelarię Lexcon do rozwiązywania problemów prawnych. Ceny przystępne dla klientów, bardzo duży procent wygranych spraw.
  Ireneusz A.
  Osoba prywatna
Strona główna | Oferta dla klientów indywidualnych | Oferta dla firm i instytucji | Kontakt

© 2010-2018 Lexcon Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.