Nasz serwis wykorzystuje informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej »
Strona główna    O Kancelarii    Kredyty frankowe Zakładanie spółek    Obsługa prawna firm       Windykacja    Współpraca Kontakt

Tworzenie i przekształcanie spółek prawa handlowego

Wybór właściwej formy prawnej prowadzonej działalności gospodarczej ma istotne znaczenie dla przyszłości zakładanego przedsiębiorstwa. Nie tylko ze względu na ryzyko finansowe (np. odpowiedzialność własnym majątkiem) czy podatkowe, ale również ze względu na szereg innych konsekwencji prawnych takich jak możliwość dziedziczenia przedsiębiorstwa przez spadkobierców czy małżonka.

Prawnicy Kancelarii mają za zadanie zapewnić pomoc prawną przy doborze optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej po przeprowadzeniu analizy prawnej potrzeb klienta i celów jakie zamierza osiągnąć.

Następnie doradzamy Klientom w zakresie treści wybranej umowy i przygotowujemy potrzebny kontrakt.

W kolejnym etapie świadczymy pomoc przy rejstracji przedsiębiorstw zarówno w ewidencji działalności jak i przed Sądami Gospodarczymi w Wydziałach KRS, Urzędach Skarbowych oraz GUS.

Na tych samych zasadach świadczymy pomoc przy przekształcaniu istniejących podmiotów w przedsiębiorstwa o wybranej nowej formie prawnej.

Reprezentujemy również naszych Klientów w trakcie likwidacji podmiotów, a także w postępowaniu upadłościowym i naprawczym.
 • doradztwo przy wyborze formy działalności
 • przygotowanie umowy, statutu etc.
 • kompleksowana pomoc przy tworzeniu przedsiębiorstw (zwłaszcza sp. z o.o., SA, sp. k., sp. ka, sc, sp, etc),
 • rejestracja podmiotów przed Sądami i innymi organami,
Klienci indywidualni «   Kancelaria Lexcon Sp. z. o.o.


ul. Wiosenna 1
53-017 Wrocław

Infolinia: 0 801 01 33 01

Tel.: (+48) 71 735 93 21

Zapraszamy:  Poniedziałek - Piątek  w godz. 9-17


email: kancelaria@lexcon.pl
   » Firmy i instytucje
System monitoringu spraw


Login:
Hasło:

Opinie klientów

 • Świetny kontakt ,wysokie kompetencje ,duże zaangażowanie w prowadzoną sprawę . Miałem kilku prawników wcześniej opiekujących się moją firmą, aczkolwiek oceniam ich od miernych do dość dobrych za to Kancelaria Lexcon przebija wszystkich swoją jakością, podejściem i terminowością. Kompleksowa obsługa w wielu dziedzinach bardzo ułatwiła mi współpracę i czas rozwiązywania poszczególnych spraw. Z pewnością będę systematycznie korzystać z jej usług. Polecam wszystkim

  Mieczysław S.
  Dyrektor Zarządu Spółki Handlowej Wrocław


 • Kancelaria Lexcon jest firmą bardzo kompetentną i rzetelną. Doprowadziła moją sprawę do korzystnego dla mnie rozwiązania. Gorąco wszystkim polecam.
  Krzysztof W.
  Prywatna działalność gospodarcza


 • Pani Mecenas zajmowała się sprawą dotyczącą mojego mieszkania. Wykazała się bardzo dużą dokładnością i sumiennością w analizie obszernych i leciwych dokumentów - dzięki czemu udało się pomyślnie zakończyć proces. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i dlatego z czystym sumieniem polecam Kancelarię Lexcon do rozwiązywania problemów prawnych. Ceny przystępne dla klientów, bardzo duży procent wygranych spraw.
  Ireneusz A.
  Osoba prywatna
Strona główna | Oferta dla klientów indywidualnych | Oferta dla firm i instytucji | Kontakt

© 2010-2018 Lexcon Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.