Nasz serwis wykorzystuje informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej »
Strona główna    O Kancelarii    Parabanki Zakładanie spółek    Obsługa prawna firm       Windykacja    Współpraca Kontakt

Pomoc prawna dla klientów Amber Gold oraz Finroyal

Jesteś klientem Amber Gold lub Finroyal? Czujesz się oszukany?
Nasza Kancelaria pomoże Ci w odzyskaniu Twoich pieniędzy.
Czas gra istotną rolę. Zgłoś się do nas.

Osoby zainteresowane wsparciem prawnym oferowanym przez naszą kancelarię prosimy o wypełnienie poniższego formularza

W trosce o najwyższą jakość usług prosimy o możliwie dokładne opisanie zdarzenia. Precyzyjne informacje podane w formularzu pozwolą nam, już przy pierwszym kontakcie z Państwem, udzielić szczegółowych informacji.
(*) - pola obowiązkowe.

Imię i nazwisko (*):
Miejścowość (*):
Telefon (*):
E-mail:
Komentarz:
(*) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb obsługi zlecenia, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów:
 • (+48) 71 735 93 21
 • (+48) 531 055 163
 • (+48) 665 622 888


Klienci indywidualni «   Kancelaria Lexcon Sp. z. o.o.


ul. Wiosenna 1
53-017 Wrocław

Infolinia: 0 801 01 33 01

Tel.: (+48) 71 735 93 21

Zapraszamy:  Poniedziałek - Piątek  w godz. 9-17


email: kancelaria@lexcon.pl
   » Firmy i instytucje
System monitoringu spraw


Login:
Hasło:

Opinie klientów

 • Świetny kontakt ,wysokie kompetencje ,duże zaangażowanie w prowadzoną sprawę . Miałem kilku prawników wcześniej opiekujących się moją firmą, aczkolwiek oceniam ich od miernych do dość dobrych za to Kancelaria Lexcon przebija wszystkich swoją jakością, podejściem i terminowością. Kompleksowa obsługa w wielu dziedzinach bardzo ułatwiła mi współpracę i czas rozwiązywania poszczególnych spraw. Z pewnością będę systematycznie korzystać z jej usług. Polecam wszystkim

  Mieczysław S.
  Dyrektor Zarządu Spółki Handlowej Wrocław


 • Kancelaria Lexcon jest firmą bardzo kompetentną i rzetelną. Doprowadziła moją sprawę do korzystnego dla mnie rozwiązania. Gorąco wszystkim polecam.
  Krzysztof W.
  Prywatna działalność gospodarcza


 • Pani Mecenas zajmowała się sprawą dotyczącą mojego mieszkania. Wykazała się bardzo dużą dokładnością i sumiennością w analizie obszernych i leciwych dokumentów - dzięki czemu udało się pomyślnie zakończyć proces. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i dlatego z czystym sumieniem polecam Kancelarię Lexcon do rozwiązywania problemów prawnych. Ceny przystępne dla klientów, bardzo duży procent wygranych spraw.
  Ireneusz A.
  Osoba prywatna
Strona główna | Oferta dla klientów indywidualnych | Oferta dla firm i instytucji | Kontakt

© 2010-2018 Lexcon Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.