Nasz serwis wykorzystuje informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej »
Strona główna    O Kancelarii    Kredyty frankowe Zakładanie spółek    Obsługa prawna firm       Windykacja    Współpraca Kontakt

Litygacja

 • finansowanie zastępstwa procesowego w sporach przed sądem
 • finansowanie kosztów procesu
Pod rządami obowiązujących przepisów rola pełnomocnika procesowego znacznie wzrosła. Dotyczy to nie tylko spraw cywilnych, w tym zwłaszcza gospodarczych, ale także karnych i rodzinnych.

Nasi pełnomocnicy w postępowaniu sądowym zapewniają możliwość wykorzystania wszystkich dostępnych środków prawnych dla osiągnięcia założonego celu procesowego.

Częstą barierą dla skorzystania z dobrego prawnika są koszty zastępstwa procesowego. Nasza kancelaria na specjalnych warunkach oferuje finansowanie tych kosztów.

Idąc dalej w szczególnych sytuacjach jest w stanie również "wyłożyć" za stronę koszty postępowania. Umożliwia to często Stronom w ogóle rozpoczęcie dochodzenia swoich roszczeń na drodze sądowej.
 • pełna i kompleksowa obsługa postępowań przed sądami powszechnymi oraz Sądem Najwyższym,
 • finansowanie zastępstwa procesowego,
 • finansowanie kosztów postępowań,

Klienci indywidualni «   Kancelaria Lexcon Sp. z. o.o.


ul. Wiosenna 1
53-017 Wrocław

Infolinia: 0 801 01 33 01

Tel.: (+48) 71 735 93 21

Zapraszamy:  Poniedziałek - Piątek  w godz. 9-17


email: kancelaria@lexcon.pl
   » Firmy i instytucje
System monitoringu spraw


Login:
Hasło:

Opinie klientów

 • Świetny kontakt ,wysokie kompetencje ,duże zaangażowanie w prowadzoną sprawę . Miałem kilku prawników wcześniej opiekujących się moją firmą, aczkolwiek oceniam ich od miernych do dość dobrych za to Kancelaria Lexcon przebija wszystkich swoją jakością, podejściem i terminowością. Kompleksowa obsługa w wielu dziedzinach bardzo ułatwiła mi współpracę i czas rozwiązywania poszczególnych spraw. Z pewnością będę systematycznie korzystać z jej usług. Polecam wszystkim

  Mieczysław S.
  Dyrektor Zarządu Spółki Handlowej Wrocław


 • Kancelaria Lexcon jest firmą bardzo kompetentną i rzetelną. Doprowadziła moją sprawę do korzystnego dla mnie rozwiązania. Gorąco wszystkim polecam.
  Krzysztof W.
  Prywatna działalność gospodarcza


 • Pani Mecenas zajmowała się sprawą dotyczącą mojego mieszkania. Wykazała się bardzo dużą dokładnością i sumiennością w analizie obszernych i leciwych dokumentów - dzięki czemu udało się pomyślnie zakończyć proces. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i dlatego z czystym sumieniem polecam Kancelarię Lexcon do rozwiązywania problemów prawnych. Ceny przystępne dla klientów, bardzo duży procent wygranych spraw.
  Ireneusz A.
  Osoba prywatna
Strona główna | Oferta dla klientów indywidualnych | Oferta dla firm i instytucji | Kontakt

© 2010-2018 Lexcon Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.