Nasz serwis wykorzystuje informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej »
Strona główna    O Kancelarii    Kredyty frankowe Zakładanie spółek    Obsługa prawna firm       Windykacja    Współpraca Kontakt

Opinie klientów

1. Świetny kontakt ,wysokie kompetencje ,duże zaangażowanie w prowadzoną sprawę . Miałem kilku prawników wcześniej opiekujących się moją firmą, aczkolwiek oceniam ich od miernych do dość dobrych za to Kancelaria Lexcon przebija wszystkich swoją jakością, podejściem i terminowością. Kompleksowa obsługa w wielu dziedzinach bardzo ułatwiła mi współpracę i czas rozwiązywania poszczególnych spraw. Z pewnością będę systematycznie korzystać z jej usług. Polecam wszystkim

Mieczysław S.
Dyrektor Zarządu Spółki Handlowej Wrocław


2. Kancelaria Lexcon jest firmą bardzo kompetentną i rzetelną. Doprowadziła moją sprawę do korzystnego dla mnie rozwiązania. Gorąco wszystkim polecam.
Krzysztof W.
Prywatna działalność gospodarcza


3. Pani Mecenas zajmowała się sprawą dotyczącą mojego mieszkania. Wykazała się bardzo dużą dokładnością i sumiennością w analizie obszernych i leciwych dokumentów - dzięki czemu udało się pomyślnie zakończyć proces. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i dlatego z czystym sumieniem polecam Kancelarię Lexcon do rozwiązywania problemów prawnych. Ceny przystępne dla klientów, bardzo duży procent wygranych spraw.

Ireneusz A.
Osoba prywatna


4. Bardzo dobrze dobrano mi formę spółki w która powinienem się przekształcić, co później potwierdził znajomy księgowy, szybka, kompleksowa obsługa. Przystępne ceny w porównaniu do konkurencji. Szczerz polecam tą kancelarie do przekształcania spółek.
Anna K.
Współwłaściciel firmy handlowej


5. Kancelaria Lexcon doradza mi w sprawach gospodarczych. Prowadzi obsługę prawną mojej firmy i szczerze polecam ja to tego typu spraw.
Jerzy R.
Współwłaściciel firmy usługowo-handlowej


6. Kancelaria obsługuje prawnie moją firmę i jestem pod wielkim wrażeniem. Profesjonalizm i kompetencja. Kompleksowa obsługa w jednym miejscu. Wcześniej korzystałem z usług innej kancelarii i różnica jest diametralna. Polecam!
Jacek N.


7. Prawnicy z Kancelarii Lexcon pomogli mi wygrać sprawę karną a ona do łatwych nie należała. Napisano apelację i dopatrzono się błędów popełnionych w poprzednim postępowaniu. Nadano nowy bieg sprawie dzięki czemu zostałem uniewinniony. Polecam a, jeszcze dodam że kontakt z mecenasem był bardzo dobry, bezproblemowy o każdej porze.
Henryk O.
Osoba prywatna


8. Polecam korzystanie z usług kancelarii. Konkretni i rzeczowi prawnicy. Skuteczne i rzetelne przeprowadzono sprawę, poza tym kancelaria oferuje przyzwoite ceny. Nie ma problemów z kontaktem, Pan mecenas zawsze oddzwania. Świetnie radzą sobie ze sprawami z prawa rodzinnego, spadkowego, sprawami rozwodowymi i odzyskiwaniem długów.
Krystyna E.
Osoba prywatna


Klienci indywidualni «   Kancelaria Lexcon Sp. z. o.o.


ul. Wiosenna 1
53-017 Wrocław

Infolinia: 0 801 01 33 01

Tel.: (+48) 71 735 93 21

Zapraszamy:  Poniedziałek - Piątek  w godz. 9-17


email: kancelaria@lexcon.pl
   » Firmy i instytucje
System monitoringu spraw


Login:
Hasło:

Opinie klientów

 • Świetny kontakt ,wysokie kompetencje ,duże zaangażowanie w prowadzoną sprawę . Miałem kilku prawników wcześniej opiekujących się moją firmą, aczkolwiek oceniam ich od miernych do dość dobrych za to Kancelaria Lexcon przebija wszystkich swoją jakością, podejściem i terminowością. Kompleksowa obsługa w wielu dziedzinach bardzo ułatwiła mi współpracę i czas rozwiązywania poszczególnych spraw. Z pewnością będę systematycznie korzystać z jej usług. Polecam wszystkim

  Mieczysław S.
  Dyrektor Zarządu Spółki Handlowej Wrocław


 • Kancelaria Lexcon jest firmą bardzo kompetentną i rzetelną. Doprowadziła moją sprawę do korzystnego dla mnie rozwiązania. Gorąco wszystkim polecam.
  Krzysztof W.
  Prywatna działalność gospodarcza


 • Pani Mecenas zajmowała się sprawą dotyczącą mojego mieszkania. Wykazała się bardzo dużą dokładnością i sumiennością w analizie obszernych i leciwych dokumentów - dzięki czemu udało się pomyślnie zakończyć proces. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i dlatego z czystym sumieniem polecam Kancelarię Lexcon do rozwiązywania problemów prawnych. Ceny przystępne dla klientów, bardzo duży procent wygranych spraw.
  Ireneusz A.
  Osoba prywatna
Strona główna | Oferta dla klientów indywidualnych | Oferta dla firm i instytucji | Kontakt

© 2010-2018 Lexcon Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.